top of page
Elements_logo_Монтажна область 1.jpg

NE VŽDY JDE VŠE PODLE PLÁNU A PROTO TU MÁME

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A REKLAMACE

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Dle občanského zákoníku, máte právo odstoupit od kupní smlouvy, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Podle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, ovšem není možné odstoupit od smlouvy v případě dodání kávy, pokud bylo balení porušeno (obálka otevřena), a to z hygienických důvodů (více v obchodních podmínkách). Pro odstoupení od kupní smlouvy v ostatních případech, lze využít vzorový formulář, který naleznete jako součást obchodních podmínek. Oznámení od kupní smlouvy lze poslat i na naši emailovou adresu: info@elementscoffee.cz. V případě poslání na email, uveďte Vaše jméno, telefon, číslo objednávky a bankovního účtu, na který chcete částku vrátit. 

Důvod odstoupení od smlouvy není ve zmíněné lhůtě nutno zmínit. Náklady na vrácení zboží nese kupující.

Více informací v našich obchodních podmínkách.

REKLAMACE

Vaši případnou žádost u uplatnění práva na reklamaci zboží prosím zašlete na info@elementscoffee.cz

Práva z odpovědnosti za vady zboží lze uplatnit i osobně na adrese Přemyslova 1041 Kostelec nad Labem po předchozí dohodě či telefonicky. Více v našich obchodních podmínkách.

ZRUŠENÍ PŘEDPLATNÉHO

V případě nespokojenosti s předplatným (1. dodávkou kávy), lze předplatné zrušit a to pouze do 10 dnů od objednávky předplatného. Pro zrušení pošlete email na info@elementscoffee.cz a informujte nás o této skutečnosti. Následně Vám bude vráceno 90% z ceny. 10% z ceny jde na administrativní náklady spojené se zrušením.

Obchodní podmínky

bottom of page